01 Ekim 2014

Türk Telekom Sürekli Bilgilendirme Mesajı Geliyor!

Türk Telekom'dan 4 aydır, şahsıma ait olmayan ve bilmediğim bir telefon hattı (3123393***) için sürekli bilgilendirme mesajı gelmektedir. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp bu hattın benimle bir ilgisi olmadığını ve bu konu ile alakalı rahatsız edilmemek adına yanlış yazılan telefon numaramın düzeltilmesini talep edip, karşılığında da müşteri hizmetlerinden değişikliğin yapıldığı ve bir daha bu yönde rahatsız edilmeyeceğim bilgisini almama rağmen bu süreç devam etmektedir. Çözülmesi bu denli basit bir sorunun 4 aydır sonlandırılamaması büyük bir kalitesiz bir hizmet anlayışıdır.

Mehmetonur 3.289 Okunma

Cevaplar

  • Mehmetonur 15 Haziran 2015

    Kader Hanım'ın cevabından 8 ay sonra 13.06.2015 tarihinde tekrardan tarafıma aynı numara için bilgilendirme mesajı atılmıştır. Bu numara bana ait değildir ve bu konuda rahatsız edilmek istemiyorum. Yıl 2015 ve yapacağınız şey çok basit; lütfen numarayı güncelleyin ve bana ait olan numaramı bilgilendirme sekmesinden silin!

  • Mehmetonur 31 Ekim 2014

    Bugün yine aynı telefon numarası için bilgilendirme mesajı alıyorum.Telekom'un hizmet anlayışı bu mudur yoksa çalışan kişiler mi işlerini ciddiye almamaktadır?Sorunu sadece bir telefon numarası güncelleyerek çözebilecekken aylardır rahatsız ediliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2014

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön