20 Temmuz 2013

Türk Telekom Sürekli Arızalanan Hat!

Telefon hattım yıllardır sürekli arızalanıyor. 121'i aradığımda hep aynı bahaneyle genel arıza var deniyor. Daha geçen hafta hattım arızalanmış ve Türk Telekom'u aradığımda kalıcı çözüm sağladık denmişti. Hafta sonu işlerimle ilgili internetten şirketime raporlamalar yapmam gerekiyor ama Türk Telekom arızası sebebiyle internete yine giremiyorum.

Sorun yine geçici çözülecek ama benim işlerim için çek geç olacak. Bugün 20.07.2013 Cumartesi. Arıza bugün giderilmezse Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına şikayet edip mağduriyetimle ilgili maddi manevi tazminat davası açacağım. Türk Telekom'un bana yaptıklarını her platformda anlatacağım.

Arızalı hattım: 0312 256 ****

İrtibat tel: 0530 931 ****

Serkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Serkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön