10 Eylül 2013

Türk Telekom Sürekli Arayarak Rahatsızlık Veriyor!

1,5 aydır 0232 232**** numaralı ev telefonumla Türk Telekom ile ilgili kampanya ve tarife değişiklik teklifleri ile ilgili bilgi vermek üzere (ilgilenmediğimi defalarca belirtmeme rağmen) özel cep telefonumdan aranıyorum.

Arama sıklığını son günlerde günde 3'e çıkardılar,üstelik cevap verince de 30 sn. boyunca ses gelmiyor. Belli ki otomatik makinalara aratıyorlar, açtığım anda müsait bir müşteri temsilcisi varsa hemen ona aktarıyorlar.

Müsait bir temsilci olmadığında da 30 saniye boyunca ses gelsin ve son kez derdimi anlatayım diye bekletilip sonrasında otomatik olarak hattan düşürülüyorum. Sözlü uyarılarıma rağmen aramalarına son vermeyen Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini bir de bu platformdan uyarıyorum.

Hale 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Hale Hanım , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön