13 Aralık 2013

Türk Telekom sorunumun giderilmemesi

02124706282 numaralı telefon hattı abonesiyim aynı zaman da bun numarama bağlı TTNET (internet) hattı kullanmaktayım. Daha önceden yazdığım halde 24 ağustos 2013 tarihinden itibaren 02124 706282 hattımın nakili için Türk Telekom'a başvuruda bulundum ve bu geçen süre içerisinde internet ve telefonun sabit ücretini düzenli ödediğim halde hala bağlandım Türk Telekom tarafından yerine getirilmedi.

Sayısız kez Türk Telekom'a bağlandı için müracaatta bulunduğum halde ve Sikayetvar'a yazdığım halde bugün yarın ekiplerimiz tarafından bağlandınız gerçekleştirilecek, diyerek işi geçiştirmeye çalışıyorlar. Türk Telekom bu sorunumu çözemeyecek kadar çaresiz mi?

Muhammet 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Muhammet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön