26 Ağustos 2013

Türk Telekom Sorunumu Çözmedi!

Türk Telekom müşteri hizmetlerinden biri arayıp bilgi vermeden indirim yapıldı diye onay verdim ama yokmuş. Mayıs ayında Türk Telekom müşteri hizmetlerinden sadece internet için kullandığım ev telefonunun 15 TL olan sabit ücretinin 12. 5 TL'ye düşeceği söylendi.

Nedeni nedir, herhangi ek ücreti var mı? diye sorduğum soruya verdiği tek cevap eski müşterimiz olduğunuzdan dendi fakat öğrendim ki 6 aydan sonra sabit ücret 23 TL olacakmış. Bu nedenle şikayetçiyim. Telefon kayıtları varsa aynen bu konuşma geçti. Eksik bilgi vererek yanıltıcı işlem yapıyorlar.

Yılmaz 201 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz29 Ağustos 2013

  mecburen hizmet aldığımızı biliyorla.

 • Yılmaz29 Ağustos 2013

  Türk Telekom müşteri hizmetlerinden biri arayıp bilgi vermeden indirim yapıldı diye onay verdim ama yokmuş. Mayıs ayında Türk Telekom müşteri hizmetlerinden sadece internet için kullandığım ev telefonunun 15 TL olan sabit ücretinin 12. 5 TL'ye düşeceği söylendi. Nedeni nedir, herhangi ek ücreti var mı? diye sorduğum soruya verdiği tek cevap eski müşterimiz olduğunuzdan dendi fakat öğrendim ki 6 aydan sonra sabit ücret 23 TL olacakmış. Bu nedenle şikayetçiyim. Telefon kayıtları varsa aynen bu konuşma geçti. Eksik bilgi vererek yanıltıcı işlem yapıyorlar. Daha önce ki şikayetimi ses kayıtlarını dinleyeceğiz diye 1 ay oyaladılar.Sonuç güya ses kaydında hata yokmuş?Bu konu da ısrarcıyım.

 • Yılmaz27 Ağustos 2013

  İlgili birimlerinizin ilgisizliği bizi bu hale getirdi zaten.

 • Yılmaz26 Ağustos 2013

  Sizin herhangi bir sorunu çözeceğinizi düşünmüyorum.Hep kendiniz haklısınız nasıl olsa.Boşu boşuna kişileri oyalıyorsunuz.Müşteri memnuniyeti sizin için önemli değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sayın Yılmaz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön