03 Mayıs 2013

Türk Telekom Sorunum Giderilmiyor!

Nisan'ın son haftalarına doğru ev telefonumun sinyalinin olmadığını fark ettim ve şikayet kaydı açtım. Şikayet kaydı açtıktan 2 gün sonra da ınternet bağlantımız kesildi. Her ikisi için dün gece tekrar aradığımda, ttnet abonesi olmamıza rağmen, Türk Telekomla görüşmeniz lazım dendi, telefon ile ilgili, Türk Telekomu aradığımda bizim abonemiz değilsiniz Ttnet ile görüşün dendi, ve tam olarak 3 haftadır ne internet ne de telefon kullanabiliyorum, ayrıca bunlara bir de fatura ödeyeceğim. Malesef ki bu kurumlara muhtaç olduğumuz beklemek zorundayız. Ne telefonla ilgili geri dönüş oldu, ne de internet ile ilgili, ne kadar daha bekleyeceğim konusunda süre verememekteler.

Burcu 186 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön