20 Ocak 2015

Türk Telekom Sorunlu Telefon Kablosunu Değiştirmedi!

Türk Telekom'a, dışarıdaki direkten müstakil evime gelen sorunlu telefon kablosunun değiştirilmesi konusunda kayıt oluşturtmama rağmen 3'ünde de herhangi bir değişim yapılmadı. Teknik ekip şikayetimle ilgilendiği sırada 5 dakikalığına telefonum kesiliyor daha sonra geri geliyor. Ardından cep telefonuma arızanız giderildi mesajı geliyor ve bütün şikayetlerim bu şekilde kapatılıyor.

Kimse sokağıma gelip kabloyu değiştirmedi. Telefonum sürekli kesiliyor. Aldığım internet hizmeti sürekli kesinti yaşıyor. İnternet sağlayıcımın teknik ekibinden aldığım rapora göre sorun direkten evime gelen kabloda. 3 kere oluşturduğum talep karşılık bulmadı. Direkten evime gelen telefon kablosu değiştirilsin.

Tarık 1.013 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Tarık BAYAR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Özlem AKÇAY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön