06 Eylül 2013

Türk Telekom Sorunlu Kabloyu Değiştirmiyor!

Düzce Gümüşova ilçesinde fabrikamız bulunmaktadır. Fabrika bölgemizde defalarca tel direklerinin kırılması sonrasında kablolar eklenmiştir. 1 yıldır sürekli telefon ve internet bağlantılarında sorun yaşıyoruz. 31/08/2013 tarihinde 5 telefon direğinin kırılması sonrasında telefon kabloları kopmuştur ve iki ucundan da eklenmiştir. Yakılarak eklenen kablonun sorunlu olduğu tespit edilmiştir.

Bu durum sonrasında ADSL ve GSHDSL hatlarda sorunlar yaşamaktayız. Türk Telekom 4441444'ü aradığımızda sistem yok bilgisi veriliyor, [email protected] com. tr adresine mail gönderdiğimizde cevap alamıyor, kurumsal. [email protected] com. tr adresine ulaşılamıyor. Tellerin değiştirilmesi gereklidir.

Caner 253 Okunma

Cevaplar

 • Caner11 Eylül 2013

  Konu ile ilgili 6 gündür bekliyoruz hiçbir çalışma olmadı hukuksal yollara başvuracağım.

 • Caner10 Eylül 2013

  Firmamızda noktadan noktaya hat kullanıyoruz. Noktadan Noktaya İkitelli ucumuzda sorun yaşıyoruz. 5 gün önce bildirmiş olduğumuz arıza ile hala kimse ilgilenmedi. Çalışamıyoruz bağlantı sağlayamıyoruz. Türk Telekom herşeyi yapıyor ancak müşteri memnuniyetini unutuyor.

 • Caner10 Eylül 2013

  Merhaba Konu ile ilgili herhangi bir dönüş sağlanmamıştır.

 • Caner07 Eylül 2013

  Merhaba Sorun ile ilgili hızlı dönüş için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili kağıt üzerinde değil fiziki ortamı incelemek daha doğru olacaktır. İlgili kablo üzerinde birden çok ek yer almaktadır. Bulunduğumuz bölge ile ilgili tek firma biz değiliz. Yerinde incelemenizi rica ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Caner Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön