23 Eylül 2013

Türk Telekom Şikayetlere Karşı Çok Duyarsız!

Türk Telekom hakkında kendi sitelerinden ve çağrı merkezlerinden yapmış olduğum şikayetler hakkında 2 ay boyunca hiçbir işlem yapmadı. Şikayetimden sonra inceleme yapacaklarını söylediler ama yine değişen bir şey olmadı. Türk Telekom konusunda fikrimi soracak olan okuyuculara : Her an hakarete uğrayabilir, kişisel gizli bilgileriniz başka şirketlerle paylaşılabilir, haberiniz yokken veya eksik bilgilendirme ile (!) paketiniz değiştirilebilir ve en kötüsü de şikayetleriniz görmezden gelinebilir.

Deniz 47 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 26 Eylül 2013

    hani derler ya "görüşmelerimiz kayıt ediliyor" diye, şikayetiniz olduğu zaman, şikayetinizin olduğu kayıtları inceleyip dinleyenler, sizin zaten görüşmeyi gerçekleştirdiğiniz kişilerin olduğu departmanmış. beni aradılar ve yardımcı olamayacaklarını ifade ettiler.

  • Deniz 26 Eylül 2013

    en kısa zamanda telekomdan aldığım hizmetleri iptal ettireceğim...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Deniz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön