23 Aralık 2013

Türk Telekom Şikayetime Cevap Vermedi!

18657620878 referans numaralı şikayetimin mantıklı cevabını alamamış bulunmaktayım. Şikayetçi olduğum konular yurt dışındaki bir GSM operatörüne attığım çağrıların ücretlendirilmesi ve 40 gündür arızalı olan sabit telefonuma fatura gelmesi.

Faturayı yatırmayacağım. Umarım hattım sisteminiz tarafından kapatılmadan çözüm sağlarsınız aksi taktirde mahkemeye vereceğim çünkü ben yapılması için defalarca tarafınıza bildirmeme rağmen ne yazık ki kopan kabloların yapılması 40 günü buldu ve fatura düzenlediniz. Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

İlyas 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sayın İlyas Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön