19 Şubat 2016

Türk Telekom Şikayetim Dikkate Alınmadı.

TTNET (Türktelekom) bence dünyanın en pahalı internet hizmetini verirken, aynı zamanda limitsiz internet abonelerine sağladığı internet hizmetini (bir anda) kesip AKN'nin aşıldığına dair mesaj göndermektedir. Bu mesaj esnasında diğer ürün paketlerinin tanıtımı da ihmal edilmemektedir. Lakin mesaj gelirken internet bağlantısı ruhunu teslim eder gibi davranmakta (en az 30-60 Sn.) bağlantı kesilmektedir. Bu anda harcanan 1 KB verinin download/upload ücretini kim ödemektedir? Anı zamanda oluşan bu hizmet kesintisi, fatura düzenlenirken dikkate alınıyor mu? Birçok şirket; vadesi geçmiş borç, son ödeme tarihi gibi hatırlatmaları GSM mesajı (veya mail) ile müşterilerine aktarmayı tercih ederken verilen bir hizmeti bir anda yarıda kesip (araya girerek) bu ikazı yapılması çok mu gereklidir? Konu hakkında 15.02.2015'de kendilerine yaptığım (502****no.lu) şikayet şu ana kadar dikkate alınmadı.

Mustafa 145 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa21 Mayıs 2016

  İlk şikayetimden sonra T.Telekom hatanın düzeltilmesiyle ilgili olarak hiçbir şekilde benimle ne sözlü iletişim kurdu ne de bir mesaj gönderdi. Tekelciliğin vermiş olduğu dayanılmaz rehavet ve rahatlık bu olsa gerek. Bu vesileyle öğreniyoruz. Altyapı açısından verdiği hizmetin aynısı değil benzerini yapan başka bir şirket daha ülkemizde olsaydı, zannederim T.Telekom müşterilerinin etrafında helikopter pervanesi gibi dönerdi ve buyurun beyefendi başka bir emriniz var mı? Derdi galiba.

 • Mustafa19 Mart 2016

  ilk şikayetimden bu yana tam 33 (otuzüç) gün geçti. ama Türk Telekom, şİKAYETİM hakkında şu ana kadar benimle hiçbir görüşme yapmamıştır. şikayetvar üyelerin algısında bir yanılma olmaması adına bunu ifade ediyorum.

 • Mustafa25 Şubat 2016

  (Büyük) şirketler, "şikayet" gibi durumlar söz konusu olduğunda ciddiyetlerinin sarsılmaması adına işi biraz ağırdan alırlar ki, şikayet hakkının biz (Küçük) müşteriler tarafından istismar edilmesi engellensin, ayrıca şikayetin öyle bilindiği gibi kolay bir müessese olmadığı ve çok zahmetli olduğunu anlaşılsın. Kendilerine yaptığım şikayetten sonra 10 (on) gün geçmesine rağmen, şikayetim ile ilgili olarak Türk Telekom tarafından aranmadım veya bana bir mesaj gönderilmedi. Ülkenin en büyük şirketlerinden birisinin müşterisinin 4 satırlık bir şikayetine 10 gündür cevap verememesine şaşırmalı mıyım? Yoksa normal mi karşılamalıyım? Bilgilerinize saygılarımla sunarım.

 • Mustafa22 Şubat 2016

  Kendilerine yaptığım şikayetten sonra 7 (yedi) gün geçmesine rağmen, şikayetim ile ilgili olarak Türk Telekom tarafından aranmadım veya bana bir mesaj gönderilmedi. Bilgilerinize sunarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön