22 Nisan 2013

Türk Telekom Sık sık İstemediğim Halde Aranarak Rahatsız Edilme!

Son günlerde 4441444 numaralı telefonla Türk telekom tarafından kendilerini ikaz ettiğim halde cep telefonumdan aranılarak taciz derecesinde arıyorlar. Arayan kişiye beni aramamalarını söyledim hatta daha ileri giderek kendilerinden nefret ettiğimi söylediğim halde halen daha taciz ediliyorum.

İstemiyorum aramalarını sistemlerinden benim cep numaramı çıkartsınlar. İlgili mercileri bu konuyla ilgilenmelerini ve bu konuda ki şikayetleri dikkate almalarını talep ediyorum. Bu şekilde aranmaların yasal olmadığını ve bu konunun cezai müeyyidesi olduğunu sanıyorum.

Adem 70 Okunma

Cevaplar

  • Adem 26 Nisan 2013

    Yapılan şikayetler ve onca aramalara rağmen halen daha bu adını dahi anmak istemediğim firma beni taciz etmeye devam ediyor. Bu nasıl bir anlayış bu nasıl bir vurdum duymazlık anlamadım. İş yerinde iş saatinde arıyorlar. İşden eve geliyorum yorgunluğumu atmak istirahat etmek ailemle zaman geçirmek istiyorum ama malesef bu firmanın tacizlerinden bütün moralim alt üst oluyor.Bu firmaya bu son uyarımdır. BENİ ARAMAKDAN VE TACİZ ETMEKDEN VAZ GEÇİN. AKSİ TAKDİRDE YASAL YOLLARA MÜRACAAT EDECEĞİM.ANLAŞILMAYAN BİR ŞEY VARMI.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Adem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön