19 Eylül 2013

Türk Telekom Şebekesi Yüzünden İnternetim Sürekli Gelip Gidiyor!

İnternetim sürekli gelip gidiyor(bağlantı kopuyor). Bağlantı hızım düşüyor. Modemden kaynaklanıyor diyorlar (Huawei) zaten internetimi bağlatırken kendileri önerdiler modemi. Zaten başka modem taktım aynı sorun...

Tüm ülkenin komple alt yapısını gözden mi geçirecekler ya da komple alt yapıyı değiştireceklerse değiştirsinler.Bin defa aradım yine aynı sorun. Bu bağlantı sorununa en kısa sürede bir çözüm bulmalarını saygılarımla arz ederim Türk Telekom'dan.

Ferhan 242 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön