16 Mart 2013

Türk Telekom Şebeke Yok!

Kocaeli / Çayırova da Özgür mah. yeni bir daire aldım. fakat şebeke yok 1.5 yıllık bina binayı bırakın sokakta şebeke yok. Türk Telekom Gebze şubesine gidiyorum en iyi ihtimal ile 3 ila 6 ay arasında bağlanıyor ama siz 1 yıldan önce ümitlenmeyin diyorlar sadece oturduğum binada 20 daire var sokakta yüzlerce buna rağmen şebeke yok. Tekel olmak böyle bir şey olsa gerek.

Benim aklıma takılan şu !! Telekom şubesine her gittiğimde önünde arkasında yanında Telekom a ait en az 6-7 araç oluyor bu araçlar bu adamlar ne yapıyor neden hizmet alamıyoruz . Ücret ödüyoruz. Hizmet nerede?

Yusuf 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Yusuf Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön