13 Mayıs 2014

Türk Telekom Şebeke Sorunu.

İzmir İli Karabağlar ilçesinde bulunan kurumsal vakfımızı aynı ilin Buca ilçesine taşıdık. Sabit Hatlarımızın nakli konusunda Gerek Karabağlar, gerek Buca ve gerekse Türk Telekom Merkez Müdürlüklerine gerek yazılı gerekse sözlü olarak yaptığımız başvurular neticesinde, yeni taşınmış olduğumuz Buca/İzmir adresinde şebekenin olmadığı ve kutu bağlama sürecinin 3 ila 8 ay süre zarfında gerçekleşebileceği konusunda yetkililer tarafından tarafımıza bilgilendirme yapıldı.

2014 yılında olmamıza rağmen ve teknolojinin zirve yaptığı bu millenium yılları olarak tabir edilen günümüzde bir şebeke bağlamanın bu kadar uzun sürmesi gerçekten çok acı bir tablo Türkiye için.

Emre 201 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Sayın Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön