27 Ağustos 2013

Türk Telekom Şebeke Bağlantısını 2 Aydır Yapmıyor!

Haziran ayında internet aboneliği için başvuru yaptım. Fakat oturmuş olduğum binada tel kutusu olmadığını söyledi gelen yetkililer ve tel kutusu takılması için daha önce de başvurmuştuk. Şimdi hızlanır demişlerdi. Daha sonra Türk Telekom İzmit Müdürlüğüne giderek şebeke isteği için bir dilekçe verdim.

Aradan 2 ay geçmesine rağmen ne bir arayan oldu ne de gelip bir bakan. Bir telefon kutusunu bağlamak bu çağda 2 aydan uzun sürüyor. Her gün görsel ve yazılı medya da reklam yapıp milleti kendi şirketlerine abone yapmak için boşuna uğraşıyorlar. Daha şebeke bağlantısını bile yapamayan bir şirket.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

 • Murat 17 Mayıs 2014

  Aradan Kaç ay geçmesine karşı hala ne gelen var ne giden nasıl bir kurumsal yapıdır bu anlamadım gitti

 • Murat 19 Ekim 2013

  Bu kurumda bu sorunu çözecek olan bir allahın kulu yok mu

 • Murat 26 Eylül 2013

  aradan kaç ay geçmesine rağmen hala bir bilgi yok bir çalışma yok bu nasıl bir kurumsal yapı

 • Murat 04 Eylül 2013

  Hala cevap yok

 • Murat 30 Ağustos 2013

  şikayetim sonrası arandım fakt aradan 3 gün geçmesine rağmen hala bir geri dönen olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön