04 Mayıs 2013

Türk Telekom Santrale Olan Uzaklık Yüzünden Hız Verilmiyor!

Türk Telekom adı altında ttnet internet sağlayıcı bir firma sürekli alt yapı diye bir sorun bildiriyor. (Santrale uzaksınız bu yüzden) 1 mgbt in altında bağlanıyorsunuz. Ama çözemiyor. Defalarca TTNET e yazdık, sonuç yok. Telekomla görüşün diyorlar. Telekom'a OHM20139 kayıt numarası ile durumu bildirdik. Yani kendilerine destek olma fırsatını verdik. İlgilenen hatta bilgi veren bile olmadı.

Kadir 99 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kadir06 Mayıs 2013

  Sayın ilgili; Bu mesajı yazarken acaba ne istendiğini ve ya ne gibi bir durumla karşı karşıya olunduğunu yazıyla bildirimesine rğmen okudunuz mu? Aslında şunu sormam gerekiyor: 1-Okuma yazma biliyor musunuz? Eğer okuma yazma biliyosanız 25//1778545 Numaralı talebimi fazla değil 1 defa bile olsa okudunuz mu? Orada bir ifade geçiyor. Ayrıntılarına baktınız mı? Yoksa her zaman olduğu gibi iplememezlik yapıp standart yazıyı kopyala yapıştır mı yaptınız? 2-Standart cevapları kopyala yapıştır yaparak hizmetlerinizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarınızın devam ttiğinizi mi sanıyorsunuz? 3-Size kötü söz söylemek istiyorum verdiğiniz kötü hizmetlerden dolayı, Size kötü söz söylemek istiyorum müşterilerinizi iplemediğinizden dolayı. Size kötü söz söyleyebilir miyim? Buna müsade eder misiniz? Cevap bekliyorum.

 • Kadir04 Mayıs 2013

  Lütfen bilgilendirmeyi Telefonla vb. değil, yazılı ve şikayetvar.com aracılığı ile yapın. Biliyoprum yine iplemeyeceksiniz ama tekrar söylüyorum. Bilgilendirmeyi yazılı ve şikayetvar.com aracılığı ile yapın.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön