17 Ocak 2014

Türk Telekom Sağlıklı Hizmet Alamadığım Telefona Fatura Çıkarmış!

07 aralık 2013 tarihinden itibaren sık sık arızalanan telefon hattımın yok çevrim sesi gelmiyor, çevrim sesi düzeltiliyor. dışarıdan telefon geldiğinde internet sinyalimi kesmekte on düzeltiliyor bu sefer internet sağlama bağlanıyor çevrim sesi gelmiyor. 1 aydır tamamen düzeltilemeyen hattıma bir de fatura çıkarılmış.

1,5 aydır da arızalar halen devam etmekte çağrı merkezinden şikayet dilekçeleri oluşturmama rağmen iç birine geri dönüş yapılmamıştır ve arızalarda çözülmemiştir ve Gazi Osman Paşa Türk Telekom müdürlüğü telefonlarına cevap vermemektedir. Konunun acilen çözümlenmesini tarafıma telefon yoluyla cevap verilmesini istiyorum.

Ahmet 127 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Ocak 2014

    bu konuyla ilgili hale daha çözülmemiştir

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Ahmet Tarık Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected]ekom.com.tr - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön