20 Mart 2013

Türk Telekom Sabit Ücret Var Ama Ortada İnternet Yok!

Telefon hattı aboneliği için müracaat ettim, iki ay oldu halen kullanamıyorum. Bu arada faturam çıktı sabit ücret istiyor Türk Telekom! Önce sen bir hizmetini ver güzel kardeşim, ben ücret ödemeye hazırım! Geliyor kabloyu yolun karşısında bırakıyor. Sonra diyor ki vay efendim iç tesisatınızda sorun var!

Üç defa teknisyen getirdim, üçüncü seferde artık adamda bıktı tüm tesisatı yeniden çekti ve test cihazıyla gözümün önünde kontrol değerlerini gösterdi. Aradım Türk Telekom'un güzide destek birimini fakat gelmediler. Bir daha aradım ve ne dese beğenirsiniz, "- Beyefendi iç tesisatınızda problem var, bizim sorumluluğumuzda değil, yaptırın sonra arayın!

Bora 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Bora Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön