11 Şubat 2014

Türk Telekom Sabit Telefon Naklimi Hala Yapamadı!

Yaklaşık 4 ay önce Türk Telekom'a apartmanımıza telefon hattının bağlanması için diğer apartman sakinleri ile birlikte yazılı bir şekilde talepte bulunduk fakat kıskaca Türkiye'yi fiber ağlar ile ören Türk Telekom bir ilçenin merkezindeki apartmana bağlanması için bir telefon hattı çekememektedir.

Eskiden PTT yolu ile yapılan işlerin şimdi daha büyük bir firma tarafından yapılamamıştı da ayrıca insana hayret verici bir durumdur. Dile kolay 4 ay amacınız müşteri kazanımı mı yoksa müşteri veya oluşabilecek yeni müşterilerin sabrını nasıl taşırırızın bir provası mıdır bu? Daha ne kadar bekleyeceğiz ey Türk Telekom?

Umut 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Umut ALKAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön