20 Ekim 2016

Türk Telekom Sabit Telefon Hattım Çalışmıyor!

18.10.2016'da akşam 19:00 gibi telefon hattımın çalışmadığını fark ettim (Dolayısıyla İnternetimde çalışmıyor). 444 1 444'ü arayarak arıza kaydı bırakmak istediğimde " zaten arıza kaydınız var " uyarısını aldım. Ancak ben o saate kadar arıza kaydı bırakmadım. Herhalde Türk Telekom teknisyenleri önce bozuyor, sonra arıza kaydı açıyor! 2016 yılındayız ve neredeyse 2017 yılına gireceğiz. Ancak genel bir arıza olmamasına rağmen benim sorunum halen giderilmedi.

İnterneti telefon hattı üzerinden kullandığımızdan ötürü dolayısıyla internetimde yok. Türk Telekom'u aradığımda söylenen tek şey " Sorun teknik ekiplere iletildi " sorunum ile ilgili bir açıklama yok. 2016'da nasıl olur da bir sorun bu kadar uzun sürebilir. Kaldı ki günümüzde neredeyse her şeyin İnternetten yapıldığını düşünürsek bu durum kabul edilemez. Sorunumun ivedi olarak çözülmesi istemekteyim.

Cem 225 Okunma

Cevaplar

  • Cem24 Ekim 2016

    Bu nasıl bir şirket! Ne müşteri hizmetleri düzgün bilgi veriyor, ne de sorunum çözülüyor. Sorun kendiliğinden çözülsün diye mi bekliyorsunuz Sayın Türk Telekom

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön