22 Mart 2013

Türk Telekom Rögar Kapağı Çok Gürültü Çıkarıyor!

Biz Hatay Antakya Emek Mah. Ş. M. Ali Demirbüken Cad. No:7 Kat 1 Daire 3 Özcan Apt. oturmaktayız. Bundan önce Antakya Belediyesi ve Rögar Kapaklarını Yapan Telekom yetkilileriyle görüşmemize rağmen hiç bir sonuç alamadık.

Benim şikayetim Cadde üzerinde olan Evimizin içinde ne oturabiliyoruz nede nede yatabiliyoruz. Rögar Kapakları bundan önce Asfalt altındaydı yaklaşık 8 Ay önce Rögar Kapakları Görevlileriniz tarafından Beton dökülerek Asfalt seviyesine çıkartıldı.

Bunun sonucunda Cadde üzerinde olduğumuz için Her Araba geçtiğinde çok kötü ve rahatsız bir şekilde ses çıkartıyor. Aile ve Mahalle olarak korkuyoruz bunun çözülmesini rica ediyoruz. (Tak Tak diye ses çıkarıyor)

İdris 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İdris Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön