29 Nisan 2014

Türk Telekom Resmen Oyalıyor!

Mart ayında nakil işlemi için TTNET'e başvurduk, taşındığımız bina yeni olduğundan şebeke yok dediler gittiler. Şebeke başvurusunu yaptık mart ayından beri bekliyoruz arayan soran gelen giden yok. Aradığımızda da Türk Telekom müdürlüğüyle görüşmeniz gerekiyor diyorlar.

Kocaman Türk Telekom resmen insan oyalıyor. Telefonda söyleseniz olmuyor mu boşu boşuna gitmiş olacağım sanki fiber internet istiyorum. Altı üstü bir hat ama ne de olsa bir kere müşterisi olduk Türk Telekom'un.

D-Smart'a geçersem maximum 9 güne internet getireceğini söylüyorken TTNET'liyiz Türk Telekom'un müşterisiyiz diye mi bu muamele? Dünya devine yakışmıyor insanları bekletmek!

Yeliz 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sayın Yeliz Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön