30 Eylül 2013

Türk Telekom Resmen Dalga Geçiyor!

Yeni bir daire satın aldım ve taşınalı ortalama 5 ay oldu. İzmir Karşıyaka Şemikler 6265/2 sokakta ikametgah ediyoruz. Binanın yeraltı yapısı döşenmemiş. İstediğimiz sadece bize yer gösterilmesi. Hattın bağlanacağı kutuyu gösterin diye Türk Telekom'a yazılı 3 dilekçe ayrıca çağrı merkezine 5 adet şikayet talebinde bulunduk.

Bırakın geri dönülmesini günler sonra şikayetimiz ne oldu diye aradık şikayet çoktan zaman aşımına uğramış kapatılmış bile. 5 talepte bu şekilde cevaplanmış ki bizim haberimiz bile yok. Dalga geçer gibi bir de yeni bir talep oluşturalım mı diyorlar. Tabi ya para basıyorsunuz nasıl olsa umurunuzda olur mu vatandaşın iletişim özgürlüğü? Paramızla rezil oluyoruz.

Deniz 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Deniz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön