24 Ekim 2015

Türk Telekom Randevularına Sadık Değiller!

İlk randevu tarihim 10.05.15 olup daha sonraki 5 randevuya gelmemeleri ve en son 15 gün sonrasına verilen 23.10.15 tarihindeki yani dünkü randevuya da gelmediler. İş yeri olduğunu ve burada oyun oynanmadığını ticaretimi etkilediğini defalarca bildirmeme rağmen hala alt yapı yalanlarıyla randevu ertelemeleri insanı çıldırtıyor. Sağımda solumda tüm esnafta hat varken semti bahane ediyorlar.

Türk Telekom en baştaki adamından tutun en sondaki personeline kadar sorumsuz. 45 gündür hepsinin kulağını tek tek çınlatıyorum.

Ramazan 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2015

    Sayın Ramazan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla. Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön