Türk Telekom Port Sorunu!

Hüseyin D. |

Ben İstanbul Sancaktepe Sefa mh. Kotku CD. 17/7 adresinde ikamet etmekteyim. Türk Telekom Santralde port ful dolu olduğundan dolayı alt yapı mevcut değil deniliyor. Bu semtten talep olmasına rağmen genel müdürlük üstüne düşmemekte bu şekilde santralden bilgi aldım. Üyeliğim olmasına rağmen internet kullanımından faydalanamıyorum. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hat / Şebeke / Bağlantı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  10 Haziran
  16:04

  Ben İstanbul Sancaktepe Sefa mahallesi kotku CD. 17/7 adresinde ikamet etmekteyim. Bulunduğum adreste santralde port sorunu olduğu merkezden cevabını aldım. Ve yetkililer bu sorunu çözdüklerini bana ilettiler. Fakat sistemden herhangi bir sıkıntı görünmediği için yeniden mağdur durumda kaldım. Port sorunu sistemde gözükmüyor fakat santralden bağlantı sağlayamıyorlar. Bu yüzden internet bağlantısı yapılamıyor. 2015 yılında 4g çağında hala ADSL sorunu yaşadığım için sizin adınıza ben utanıyorum. Umarım gerçekten sorunu çözmek için küçükte olsa bir gayret gösterirsiniz.

 • Hüseyin D.
  08 Haziran
  16:34

  Sorun hala çözülmedi. Sistem üzerinden sıkıntı olmadığı gözüküyor fakat santralde hala port sorunu var. Bu yüzden bağlantı sağlayamıyorum. Gerçekten utanç verici.

 • Hüseyin D.
  03 Haziran
  13:02

  Biraz gecikmeli olsa da gereken çalışma için teşekkür ederim. şikayetvar.com ekibinede bir teşekkürü borç bilirim. Gerçekten büyük bir saygıyo hak ediyor. Bu zamana kadar firmalarla yaşamış olduğum sorunlarda beni cevapsız bırakmadığı için. Teşekkürler şikayetvar.com ekibi

 • 03 Haziran
  09:02

  Sayın Hüseyin Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Fatih SANCAK
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 306 07 32
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri


  TÜRK TELEKOM
  MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ