26 Ekim 2016

Türk Telekom Port Sorunu.

21.10.2016 tarihinde Türk Telekom Pendik müdürlüğüne giderek port başvurusu yapmak istediğimi belirttim. Ancak bana port başvurusu diye bir şey yok. Yeni abonelik yapacaksın, interneti bizden alacaksın, port boşaldığında yani birisi aboneliğini sona erdirdiğinde bağlantı yapılır ama bunun bir süresi yok denildi. Bir ayda olabilir, bir senede. Başka bir firmadan alacaksan eğer, onların bize başvurması gerekli denildi. Yeni abonelik başvurusu yaptım ve halen sistemde yok. Ne bir mesaj, ne bir arama başvurumun alındığına dair.

Aslında başka bir firmadan almak istiyordum. O firmada port olmadığı için bir işlem yapamıyor. Firma port başvurusunu sen yapacaksın diyor. Telekom yok öyle bir şey diyor. Lütfen sorunumu çözün. Bulunduğum yer dağ değil. Nasıl altyapı yetersiz anlayamıyorum. Yazık her ay 300- 400 lira fatura ödüyorum. İnternete mobilden giriyorum. Sorunumu çözün lütfen.

Rüştü 434 Okunma

Cevaplar

  • Rüştü22 Kasım 2016

    Kimse irtibata geçmedi 1ay olacak neredeyse ama bir geri dönüş bile yapılmıyor. Yıl 2016 olmuş 2016 daha 2 tane bakır kabloyu çekmeye üşeniyorlar. Tebrik ediyorum sizi bravo sayenizde her ay asgari ücretin 3te 1ini mobil internete ödüyorum. Kullanma diyenlerde olacak elbet açıktan üniversite uzaktan eğitim canlı ders videoları oluyor hemen her gün mecburen kullanmak gerekiyor interneti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön