01 Kasım 2016

Türk Telekom Port Açma İşlemini Yapmıyorlar...

Farklı bir sağlayıcıdan internet başvurusu yaptım. Port olmadığı iletildi. Durumu çağrı merkezi kanalıyla Telekom'a ilettim. Kibar bir şekilde oradan başvuru alamadıklarını direk bayilere gidilmesi gerektiğini ilettiler. Ben Türk Telekom Keçiören büyük bayiye gittim. (Tepebaşı'da ki) Burada beni onunla ilgilenen birimin olduğunu söyleyerek bir odaya yönlendirdiler. Orada başvuru alamayacaklarını Telekom'dan internet istiyorsak normal başvuru yaparsak hemen port yapılabileceğini söylediler.

Ben farklı sağlayıcıdan alacağımı söyledim, yasal olarak açmak zorunda olduklarını söyledim. Fakat böyle bir işlemin yapılamayacağını söylediler. Bu işim çok fazla uzadı ve mağdur oldum. Bu yazım Türk Telekom'a son çağrımdır ve kayıt altındadır. Yasal olarak gerekli adımları atacağım. Daha fazla beklemek istemiyorum...

Yusuf 285 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 15 Kasım 2016

    Kaç defa başvuru yapmama rağmen halen port sorununu çözmediler. Port olmadığı için paramızla dahi internet hizmeti alamıyoruz. Ayrıca kurum içerisinde bu durumu bildireceğimiz şikayet edeceğimiz hiçbir kanal hiçbir merci yok.

  • Yusuf 03 Kasım 2016

    Başvurduğum hiçbir kanaldan cevap alamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön