Türk Telekom Personeli Kapatma Talebimi Gerçekleştirmemiş!

Hasan Y. |

Karabük'ten Bodrum'a taşındım. Bodrum Türk Telekom müdürlüğüne giderek çalışan bayana, aynı numarayı taşımak yerine yeni hat alarak eski telefonumu kapattırmak istediğimi belirttim yalnız iki ay sonra mail adresime kapattırdığım telefon hattımla ilgili fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve buraya yazdıklarımı aynen ilettim. Kapatma talebiyle ilgili bir başvurunuz görünmediği için yapacak birşey yok dediler.

Sonuç: Telekom müdürlüğündeki bayan talebimi yerine getirmiyor. Talebim sonrası bana dilekçe imzalattırması ve bir nüshasını bana vermesi gerekiyormuş. Çalışan bana yeni hat satmanın verdiği şevkle eskisini kapatmayı unutuyor. Parasını ben ödüyorum Telekom'da buna çanak tutuyor.

Etiketler :

Personel Abonelik İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Y.
  05 Şubat
  14:28

  18 gündür hala aramadılar. ben de müşteri hizmetlerini aradım. ekranlarında buradan yaptığım şikayet sonrası geri arandığımı görmediklerini söylediler. tekrar şikayet kaydı oluşturdular. Anladığım kadarıyla telekom, bu site üzerinden şikayette bulunanların gazını almak için ilk aramayı yapıyor. sonrasında kulak arkası ediyor. müşteri ilişkileri departmanını kutlarım :( evlerinde ayakkabı kutusu biriktiriyorlar herhalde :)

 • Hasan Y.
  23 Ocak
  16:16

  5 gün oldu. hala geri dönmediler. hatta tekrar fatura ödenmedi uyarı maili geldi. çözüm falan getirdikleri yok. avukata yansıyana kadar gerekli resmi itirazları yapmayalım diye oyalıyorlar sadece. koşarak kaçmak lazım bu telekomdan. internet sözleşmem bitsin bütün hatlarımı kapatıp cepten internete geçicem artık. başka çaresi yok gibi görünüyor.

 • Hasan Y.
  21 Ocak
  13:35

  şikayetvar.com da şikayet oluşturmasaydım telekom herhangi bir çözüm üretme çabasına bile girmemişti.

 • Hasan Y.
  21 Ocak
  13:30

  18 ocakta müşteri hizmetleri beni arayıp tekrar araştırma yapacaklarını ve beni bilgilendireceklerini söylediler ama 2 gündür arayan soran yok...

 • 18 Ocak
  09:55

  Sayın Hasan Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Kader GÜNAYDIN
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 324 53 11
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri