30 Ağustos 2013

Türk Telekom Personeli Kabloları Bağlamadan Gitmiş!

2 gün önce ev telefon naklimi yaptırdım. 24 saat dolduğunda hattın aktif olmadığını Türk Telekom 444'lü numarasını arayarak bildirdim arıza kaydı oluşturuldu. Cevap olarak 50 TL karşılığında gelip problemi çözeceklerini sorunun bizden kaynaklandığını söylendi.

Defalarca aradık aynı yanıt. Bugün apartmanda kutuya baktığımızda kabloların eve gelen kısımları bağlanmamış bir şekilde açık duruyordu. Fotoğrafını da çekmiş bulunup, bunu gelip bağlayan kişiden şikayetçi olacağız.

Naim 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Naim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön