26 Mart 2013

Türk Telekom Personel Yüzünden Hattım İptal Edilmedi!

Adıma kayıtlı 212211****-46-**** nolu hatlarımı iptal etmek için 09.08.2012'de Gayrettepe müdürlüğüne başvurdum.İlgilenen personel hatlarımı takside bağladığını ve dondurma işlemi gerçekleştirdiğini ve iptalini yapacağını kurumdan 1 hafta içinde dönüş olmazsa iptalin gerçekleşmiş olacağını söyledi.

Aylar sonra hiçbir fatura bildirimi yapılmadan telefonla arandım. hatların aktif olduğunu ve icra takibi başlatılacağını söylediler.Bugün akşama kadar müdürlükteydim.Yine sonuç alamadım.Fazladan kesilen faturaların ödenmesi gerektiği söylendi.Şikayet dilekçemin sonucunun aleyhime olduğu personelin kendisine hiçbir evrak teslim etmediğim şekilde açıklaması var.Konu cumaya çözülmezse dava açacağım.

Evrim 218 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Evrim Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön