29 Şubat 2016

Türk Telekom Para Yatırdığım Halde Oğlumun Kullandığı Telefona Tanımlı Paketi Devreye Girmedi.

Tarafıma ait Fenercell telefon hattımı 2012 yılından beri kullanmaktayım. Tarifem Fenercell Şampiyon Tarife. Hattıma aylık 25 TL Yüklediğimde her seferinde hattıma yıllardır benim müdahaleme gerek kalmaksızın tarifem tanımlanmaktaydı. 17.02.2016 tarihinde ben her ihtimale karşı fazladan 5 TL Daha (30 TL) yükledim. 21.02.2016 tarihinde liralarımın bittiği mesajı geldi. Kontrol ettiğimde paketin tanımlanmadığını ve liralarımın 3 günde bittiğini gördüm. 4441444'ü aradım. Benim anlattıklarımı onayladı ve en kısa sürede aranacağımı söyledi. 5 gün geçti. Bugüne kadar arayan olmadı. Telefon 13 yaşındaki oğlumda güvenliğini korumak için duruyor. Bugün dershaneden erken çıktılar ve birbirimizi kaybettik. Allah'tan annesi aramış. İrtibat kurabildik. Telekom birleşmeden önce sorumluluk içinde hareket ettiklerinden, onlara güvenip, kaç gündür bekliyorum. Şu anda tam bir sorumsuzluk içindeler.

Tc 163 Okunma

Cevaplar

  • Tc05 Ekim 2016

    Hiçbir çözüm gelmedi.

  • Tc27 Şubat 2016

    Tekrar aradım. Sonucunu sordum. Bana bilgi verdiklerini iddia ettiler. Böyle bir şey olmadığını sorunu tüketici mahkemesine ileteceğimi ve hattımı kapatacağımı söyledim. Bana düzeltme yapamayacaklarını söyleyerek. Hattımı kapatmak için yol gösterdi. Anladığım kadarıyla müşterilerden kurtulmaya çalışıyorlar.

  • Tc27 Şubat 2016

    Firma halen dönmediği takdirde Operatörümü değiştirmek zorunda kalacağım. Bu arada oğluma kendi telefonumu vermek zorunda kaldım. Tarafıma dönüş olmadığı için şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Dönüş yapılmaığı takdirde veya olumsuz bir dönüş olduğu takdirde tüketici koruma kanunundan kaynaklanan haklarımı kullanmak için gerekli girişimlerde bulunacağımı, ayrıca telefonumu kullanamamamdan dolayı müşterilemle ortaya çıkan irtibat probleminden doğan tüm mali kayıplarımı tazmin etmek için t.c. mahkemeleri kanalıyla gerekli yasal yollara başvuracağımı arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön