15 Mart 2013

Türk Telekom Para İadesi İstiyorum!

Yüksek gelen telefon faturama yaptığım itirazda haklı olduğum anlaşıldı beni arayarak fazla ödemiş olduğumun parayı iade edeceklerini söylediler fakat bunun üzerine tekrar 23 TL'lik fatura geldi.ayrıca geri verecekleri parada henüz yatmadı.

Sormak istediğim soru.şu ana kadar ödediğim ve ödeyecek olduğum faturanın toplam iadesi mi 102 lira. Tarifem değiştikten sonra gelen 23 liralık faturanın farkı ne olacak ayrıca tarifem değiştirildiği anda yeni ayın faturası da kesilmişti. Yani bu ayda 23 TL gelecekmiş.

Asiye 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Asiye Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön