Türk Telekom Para İadesi İçin Para Harcatıyor!

Öztürk B. |

Gecen yıl haziran ayında eşimin üzerine kayıtlı olan telefonu kapatmak için dilekçe verdik.Ancak telefon kapatılmamış. O tarihten beride bu telefon için her ay fatura çıkarılmış. Kasım ayında 530 TL eşimin maaşından icra kesintisi oldu. Ayrıca ben bu icranın kapatılması için gidip 482 lira bu telefon borcunu ödedim.

Daha sonra Türk Telekom'la yaptığım görüşmelerde biz haklı çıktık. Bize paramızı almamız için icra dairesine gitmemizi söylüyorlar. Ben öğretmenim eşimde öğretmen ve 7,5 aylık hamile tek başına hiç bir yere gidemez. Biz izin alırsak maaşımızdan ek ders kesintisi olacak. Yol parasıyla beraber 250 tl.

Etiketler :

Abonelik İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öztürk B.
  10 Aralık
  16:35

  4441444 nolu telefondan aradım bana söylenen şey aynen şu. 'Beyefendi tamam siz haklısınız ama paranızı icradan almak zorundasınız'. Beni arayan arkadaşa söylediklerimi buraya da yazıyorum. Hakkaniyet sahibi bir kul çıkar da okur inşallah. 'Olayın en başından beri haklı olmama rağmen mağdur edildim ve haklılığım sabitlenmesine rağmen mağdur edilmeye devam ediyorum. Türk Telekom benden bu parayı nasıl kestiyse öyle yatıracak. Aksi takdirde Tüketici haklarının avukatları, kendi avukatım ve BİMER müfettişlerine gerekeni anlatırsınız.'

 • 10 Aralık
  09:32

  Sayın Öztürk Bey,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Onur AKIN
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 324 53 11
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri