13 Şubat 2014

Türk Telekom Online İşlemlerden İşlem Yapamadım!

Avea'nın online işlemler menüsünden gizli numara engelleme işlemini telefonuma gelen tek bir şifreyi sayfaya girip 1 dk da yaptım.Aynı işlemi Türk Telekom'da yapmak için yok kullanıcı adı, yok şifre, bir de parola isteniyor.Bir de verdikleri parolayı, şifreyi değiştirmeden hiçbir işlem yapılmaz.Yok 6 karakter, yok harf de olmalı.

1 saat uğraştım bir online işlem şifresi, kullanıcı adı bir de parolası alabilmek için.Engellenen numaralara tıkladım ve başka diğer işlemler için de aynı şu yazı:Ofisimize giderek anne kızlık soyadınızı güncellemeniz gerekmektedir.İnternetten sorsun yazalım.Ben Türk Telekom ofisine gideceksem online işlemler diye yazıp milleti şifreyle parolayla oyalamayın o zaman!

Neslihan 89 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan 14 Nisan 2014

    Sorunum çözülmedi.Göz boyamak için aşağıya yazılmış otomatik yanıttan başka hiç bir şey yok

  • Neslihan 17 Şubat 2014

    Aşağıda yazdıkları otomatik mailden başka benim mailime ne bir cevap geldi ne arandım ne de sorun çözüldü.Haftalarca incelenecek bir şey yok. Bilinmeyen numaralardan aranmayı engellemek istiyorum hepsi bu.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Neslihan Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön