19 Ağustos 2013

Türk Telekom Online Hizmet Merkezine Erişilmiyor!

Türk Telekom abonesiyim ve faturamlarımı e-maille alıyorum. Gelen maillerde fatura ayrıntısının Online Hizmet Merkezinden görülebileceği yazıyor. Buraya üye olmaya çalıştım kullanıcı kodu bulunamadı, abonelik bulunamadı gibi mesajlar aldım. Çağrı Merkezini aradım Türk Telekom Müdürlüğüne bizzat başvurun dediler. Üşenmedim Acıbadem Müdürlüğüne gittim onlar da bir şey yapamadılar sadece şaşırdılar.

İki adet şikayet numaram var fakat ne arayan var ne soran. Bu kadar kötü IT departmanı olan ve bu kadar ilgisiz müşteri hizmetleri olan bir şirket görmedim. Fatura detaylarımı göremeden faturalarımı ödüyorum. Acaba kasten mi fatura detaylarını görmem istenmiyor?

Murat 92 Okunma

Cevaplar

  • Murat 22 Ağustos 2013

    Halen ne arayan var ne soran. Bir kere 444 1 444 numarası cebimi aradı, çaldırıp kapattı. Herhalde kontörleri yoktu. Çok kötü firma gördüm ama bu kadar kalitesizine rastlamıştım. Basit bir sorunu bile çözemediler.

  • Murat 22 Ağustos 2013

    Ben şikayetimi cevaplanmış olarak kabul etmiyorum.Ne arayan var ne soran, en ufak bir çözüm yok. Bir kere 444 1 444 numarası cebimi çaldırıp kapattı, herhalde kontörleri yoktu. Telekom'un verdiği robotik mesajı şikayetiimin cevabı olarak kabuletmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön