25 Nisan 2013

Türk Telekom Olmayan Olamayacaklarını Söyledikleri Hizmeti Sattılar!

182714**** nolu Ttnet üyesiyim ( üyelik göremiyorum ) 4 nisan tarihinde Ttnet+Tivibu+ev telefonunu kapsayan fırsat paketine başvuru yaptım internetimin ve telefon hattımın 4 gün sonra aktif olduğuna dair bilgi mesajı aldım. internete giriş yapmak için deneme yaptım sayısızca bir türlü giriş yapamadım.

Müşteri hizmetleri de sorunu çözemedi daha sonra müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede bu internet hattını burada kullanamayacağım bildirildi alt yapının desteklemediği kullanmamın mümkün olmadığı söylendi. Benden kaynaklanan bir problemle iptalinin söz konusu olmadığı ayrıca sözleşme şartlarına Türk Telekom müd. uymadığı ve adıma çıkacak cezayı asla kabul etmeyeceğimi bildirdim.

Muhammed 16 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed01 Mayıs 2013

    müşteri hizmetleri ile görüşmemde durumun izahını bir defa daha yaparak bildirdim. müşteri temsilcisi para ödemeyeceğimi söyledi. tivibu yetkilileri hattımı bağlamak için randevu talebinde bulundu . ancak internetimin baglı olmadıgını dile getirince bu konuyu halledeceklerini daha sonra bana döneceklerini söylediler ama sorun hala çözülmedi ve bu konuda gerekli çalışmada olmadı telekomun ciddi bir şirket oldugu düşüncem artık kalmadı sanırım dolaylı olarak dolandırılıyorum. yazmış olduğum şikayetimin çözüleceğine dair müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede sonuç elde var sıfır netice yok yalan çok Telekom müd. ne gitmem söylendi ama onlarda çözemedi tarifemi değiştirdim 20 megabit bağlantıdan vazgeçtim 8 megabit aldım üstelik aynı ücrete üstüne üstelik bağlanmayan tivibu bağlantısını iptal ettirip tekrar sözleşme imzaladım. ama yine ortada bişey yok demek ki türkiyenin en büyük firması böyle olunuyormuş insanları yalanlarla kandırarak bu mesajı tüm şikayet sitelerinde haber sitelerinde yayınlayacağım sadece kuru kuruya telefonla yönlendirme yapılıyor arkası yoktur. herkes birbirine top atıyor çözüm yoktur iptal etmek istiyorum sözleşme gereği para talep ediliyor hizmet vermiyorlar paraya gelince istemesini biliyorlar yüzsüzlüğün bu kadarına pes doğrusu Allah'a havale ediyorum. Elimizi verdik kolumuzu kaptılar kurtuluş yokmu bunlardan...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected]m adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön