26 Kasım 2013

Türk Telekom Ödemeyi Yapmadı!

2012 Temmuzda TTNET hesabımızı kapatıp hem internet hem sabit telefon kullanmak üzere Turkcell Superonline'a geçtim. TTNET ve Türk Telekom hesaplarını kapatırken ayın 15'inde olduğumuz için Telekom çalışanı bayan "ay ortasındayız o yüzden 25 tl fazla ödeme yapmış oluyorsunuz kullanmadığınız internet için ay sonunda herhangi bir şubemizden bu parayı tahsil edebilirsiniz" dedi.

Üstünden 1,5 yıl geçmesine karşın ödemeyi yapmadılar, o şubeden o şubeye gönderdiler. Ben de yakın zamanda kendilerine mail attım, fakat onlar bana 2009 Ocak ayından telefon borcum olduğunu bildiren bir mektup yolladılar. Söz konusu ayda taşındığımız için nakil yaptığımız ve telefonu kullanmadığımız halde hem de..

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Mayıs 2015

    Arkadaşlar bu şikayetle ilgili alacağım hala ödenmedi. Buradan Türk Telekom'u tebrik ediyorum gerçekten yıllık ciroyu çıkarmak için iyi bir yol seçmişsiniz. Kurumunuza ve kuruluşunuza yakışanı yapıyorsunuz aferin. Daha ihtiyacınız varsa uydurun bir borç gene gadp edin paralarımızı. Size o yakışır.

  • Mustafa26 Kasım 2013

    bugün 3 kez cep numaram arandı, iş yerinde olduğum için cevaplayamadım. rica etsem beni akşam 19.30dan sonra arayabilir mi çalışanlarınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön