30 Ocak 2014

Türk Telekom Ödediğim Ücreti Yeniden Ödememi İstiyor!

266-331 16 26 no'lu telefonum vardı. Bu numaraya ben ödeme yaptığım halde borcum ödenmemiş olarak gözükmektedir ve üstüne üstük ben makbuz kağıtlarımı ararken çünkü üzerinden yaklaşık olarak 5 sene geçmesine rağmen zor şartlarda makbuzumu buldum ve 140 tl fazla ödediğimi gördüm.

Daha sonra bana SMS gönderen numarayı aradım ve buradaki Türk Telekom'a gittim dilekçe ve makbuz fotokopilerini verdim ve daha sonra tekrar aradım belgelerin avukatta olduğunu inceledikleri ve avukatları aradı beni ve bu borcum gene daha önce ödemiş olduğum borçla karıştığını ve benim bu ödememi istedi. Öteki borcu açalım bu borcu kapatalım dedi ben fazla ödediğim 140 tl'yi istiyorum borcum olmadığına dair belge istiyorum!

Birkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Birkan Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön