15 Nisan 2013

Türk Telekom Numaralarımızın Reklam Amaçlı Diğer Firmalara Dağıtılması!

Türk Telekom hem telefon hemde internet kullanıcısıyım, son zamanlarda başta internet sağlayan firmalar olmak üzere başka firmalarda reklam amaçlı kampanyalar için sürekli arıyorlar.

Benim iznim olmadan başka firmalara ev ve cep telefonlarımı verme hakkı nerden ve kimden alındı ?Sabah akşam, en yoğun zamanlarımızda , uyurken bile reklamlar için aranıyoruz .

Telekom firmasının derhal bu işleme son vermesini , dağıtılan cep ve ev numaralarımızın geri toplanmasıyolunda, diğer firmalarla irtibata geçmesini ve bundan böyle hiçbir firmaya ev ve cep telefon numaralarımızı vermemelerini istiyorum.

Aksi takdirde Tüketici Hakları Sözleşmesi ilkelerinden yola çıkarak, yasal yollara başvuracağımı bildirmek istiyorum.

Türkan 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Türkan Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi e-mail kanalı ile tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön