09 Nisan 2013

Türk Telekom Nexus 7 Kampanyası Hakkında Bilgi Alamıyorum!

31.03.2013 tarihine kadar devam eden Nexus7 tablet kampanyası hakkında bilgi almak için 2 kez Türk Telekom'a mail atmama rağmen herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Böyle büyük firmanın müşteri hizmetleri konusunda bu kadar duyarsız olması anlaşılır bir durum değil. Nexus 7 tablet kampanyasını neden zamanından önce iptal edildi? Cihazla alakalı bir sıkıntı ya da cihaz temini konusunda mı bir sıkıntı mevcut?

Selçuk 325 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 19 Nisan 2013

    31 Mart 2013 tarihine kadar devam eden Nexus 7 kampanyasının bilgileri sitenizden ocak ya da şubat ayı gibi kaldırılmıştır. Buna istinaden bilgi almak için bu tarihlerde 2 kez mail atmama rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı. Sonuçta mailleri 31 Marttan çok önce attım.Haliyle cihazı alamadım. Kampanya eğer bu kadar talep görüyorsa neden devam etmiyor? Neden müşteri hizmetlerine atılan mail zamanında cevaplanmıyor. Zamanında yanıt verilmiş olsa bende bu cihazı temin etmiş olacakım. İlk şikayetime verilen cevap 'kampanya 31 Mart 2013'de sona ermiştir'. Ben kampanyanın sona erme tarihini sormadım.Yazdığım lütfen şikayetimi tekrardan inceleyip soruma cevap verir misiniz?

  • Selçuk 09 Nisan 2013

    Kampanya bilgileri ocak ya da şubat ayı gibi sitenizden kaldırılmıştır. Buna istinaden bilgi almak için bu tarihlerde 2 kez mail atmama rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu cihazı almak istiyordum fakat kampanya 31mart tarihine kadar devam etmesine kadar bundan çok önce siteden kaldırıldı. Ve cihazı alamadım. Eğer bu kadar talep görüyorsa neden devam etmiyor bu kampanya? Ve neden müşteri hizmetlerine attığım mail e zamanında yanıt verilmiyor. Zamanında yanıt verilmiş olsa bende bu cihazı temin etmiş olacaktim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Selçuk Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, Asus Google Nexus7 Tablet Kampanyamız stoklarla sınırlı olup 31.03.2013 tarihinde sona ermiştir. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön