21 Ekim 2016

Türk Telekom Neredeyse 2 Ayda Hiper Tarifeye Geçemedi!

880037*** numaralı TTNET abonesiyim. 04 Eylül 2016 itibariyle ADSL 16 Mbps aylık 44 TL internet taahhüdüm bittiği için internet hattımı kapatılmasını istedim. 06 Eylül 2016 tarihinde TTNET tarafından telefonla aranarak Hipernet 24 Mbps 75 AKK, ”Alo konuştukça Öde” telefon paketi ve ücretsiz VDSL modem aylık 57 TL 2 yıllık taahhütlü kabul ediyor musunuz sorusuna “Evet” diyerek yeni bir taahhüde geçmiş oldum. Bu telefon görüşmesine göre anlaşma yapıldığından ve bana modem gönderildiğinden, telefon kayıtlarına ulaşılabilecektir.

10 Eylül 2016 tarihinde VDSL modem bana ulaştı ancak TTNET hiper tarife isteğimin "sistemsel olarak beklemede" kaldığını söyledi. 1.5 ayda hiper tarifeye geçemeyen TTNET, kapattırma isteğinde bulunduğum 16MBps'lik Ultranet paketi "borçtan açma" işlemiyle taahhüt dışı faturalar ve "alo konuştukça öde paketi"ne geçemediği için taahhüt dışı telefon faturaları geliyor.

Murat 96 Okunma

Cevaplar

  • Murat 26 Ekim 2016

    2 aya yaklaşan sürede TTNET'ten "kontrolllerimiz sürüyor" tarzı dışında hiçbir açıklama yok! Hiç bir telafi önerisi yok! Kurumsallık ve müşteri memnuniyetini sağlamak gibi bir düşünceleri yok! Ne fatura itirazıma ne de hiper geçişteki sorunu çözebildiler. Facia!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön