12 Eylül 2013

Türk Telekom Ne Borcu,Ne Hacizi!

Aylarca avukatlık bürosundan aradıklarını söyleyen şahıslar tarafından, mesajlarla, aramalarla taciz edildim. Türk Telekom'a borcum varmış, hafızamı zorladım, 99 yılında bir sabit telefon vardı ve kapattırmıştım.

Bugün de eve kağıt göndermiş aynı şahıslar. Borcum icradaymış, hacize gidilecekmiş. Bu ne demektir, ne tuhaflıktır böyle? İnsanları böyle üzmeye ne hakkınız var? Ben kullandığım tüm hizmetleri öderim zaten. Kullanmadığım bir şeyi bana kimse ödettiremez. Yasa haklarımı kullanmayı ben de bilirim.

Nurcan 110 Okunma

Cevaplar

 • Nurcan15 Kasım 2016

  Merak edenler için yazayım konum ne araştırılmış ne de bilgi verilmiştir. Asc hukuk bürosunca SMS tacizleri şu saatte hacize gelinecek, evde olun, yoksa polis eşliğinde cilingirle kapı açılıp mal kaldırılacaktır şeklinde devam etmiştir. Ne gelen oldu ne giden hayırdır:)

 • Nurcan03 Temmuz 2015

  SSKlı olduğunuz tespit edilmiş olup, ödeme yapmadığım takdirde maaşıma haciz koyacakmışsınız. Neyin borcu bu yahu benim borcum falan yok!

 • Nurcan20 Eylül 2013

  Umarım sabit ücret adı altında yıllar öncesi kullanılmış,borcu dahi olmayan bir telefon için ,beni üzmeye devam etmeyeceğiniz bir bilgilendirme olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Nurcan Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön