30 Nisan 2013

Türk Telekom Nakil Yapılmıyor!

Nakil için gelen kişi adresin sisteme yanlış girildiği düzeltilmesi gerektiğini pazartesi dönüş yapacağını söyledi ve evimdeki telefon hattının arızalı olduğunu söyledi. pazartesi haber verilmeden gelen smsde evde bulunmadığım tekrar randevu almam gerektiği yazıyordu. Memur biri gün boyu Telekom u mu bekleyecek evde hangi saatte geleceğini dahi bilmeden.

Sonra 4441444ü aradığımda adresin yanlış olduğu ofise gelip düzeltmem gerektiği söylendi. Ofise gittiğimde oda binada kutu olmadığını kazı çalışması yapılması gerektiğini benlik birşey olmadığını haber beklememi söyledi. Telekom dan arayan soran yok. Güvenlik ve internet telefona bağlı olduğu için onları da taşıyamıyorum.

Mikail 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Mikail Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön