11 Eylül 2013

Türk Telekom Nakil Yapılamadı!

28.08.2013 tarihinde başvurmuş olduğum nakil işlemim aynı ilçede bulunan adrese 11.09.2013 tarihi ile hala yapılamadı. Sözde 8 iş günü geçmesine rağmen hala sonuçlandırılamadı. Sayısız defa müşteri hizmetlerine şikayet kaydı bıraktım.

Hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Telekom müdürlüğü'ne gittiğimde de sorunun neden kaynaklandığını bulamadılar. Sayısız bahaneler üretildi(fatura borcunuz olabilir,hattınızda problem olabilir vs). İnterneti 10 gün boyunca kullandım hiç bir sorun yoktu. Nakil işlemi askıda kaldığından dolayı aniden kesildi. Acilen şikayetime çözüm bulunmasını istiyorum.

Burak 213 Okunma

Cevaplar

  • Burak 13 Eylül 2013

    sorunum hala devam etmektedir. Gelen tek mesaj şikayetinizle ilgili çalışmalarımız devam etmekte mesajıdır. Geri dönüş yapan kimse olmadı hala!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön