05 Nisan 2013

Türk Telekom Nakil Yapamadı!

1 ay önce bir ilden başka bir ile TTnet, Tivibu ve Telefon nakil işlemi için başvurduğum Türk Telekom 20 gün önce telefon naklini yapabilmiş ancak defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen İnternet hizmetiyle ilgili arıza kaydı açmaktan başka hiçbir şey yapmamıştır. Hatta ben arayıp sormasam hiçbir şekilde geri dönüş de yapılmamaktadır.
İptal başvurusu yapmak istiyorum fakat taahhütlü paket sattıkları bunu da yapamıyorum. Bakarsınız birkaç gün sonra da TTnet "Hizmet Faturası" gelir.

Ahmed 25 Okunma

Cevaplar

 • Ahmed25 Nisan 2013

  TTnet'ten masallar... 50. güne girdik.. Hala yapılmadı...

 • Ahmed20 Nisan 2013

  45. güne gelinmiş ancak nakil işlemi hala tamamlanmamıştır. TTnet, boş şeyler söylemekten başka hiçbir şey yapmamakta ısrar etmektedir. Aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi söylediğimde ceza faturası kesileceğini de söyleyerek Tekel olmanın avantajını hakkıyla kullanmaktadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmed06 Nisan 2013

  "Kısa süre" anlayışınızı çözemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön