23 Mayıs 2014

Türk Telekom Nakil Talebimi Yerine Getirmiyor.

Türk Telekom sabit telefon hizmeti almaktayım. Türk Telekom'a 10 Ekim 2013’te yaptığım nakil başvurum 7 ayı geçmesine rağmen altyapı problemleri bahane edilerek hala gerçekleşmemiştir.7 aydır apartmanımıza kutu bağlanmasını bekliyoruz. Yazılı, sözlü hiçbir başvurumuz olumlu sonuçlanmadı.

Apartmanımızın 15 metre ilerisindeki santral kutusundan bize bir hat çekmeyi beceremeyen o koskoca Türk Telekom'u artık şikayet etmeyeceğim. Takdir ediyorum, hayranlık duyuyorum ve sadece devlet dairelerine gittiğimde hissettiğim tarif edilmez hisleri; özelleşen Türk Telekom'un adını duyduğumda da hissetmeye başlattığı için Türk Telekom'a şükranlarımı sunuyorum.

Utku 300 Okunma

Cevaplar

  • Utku26 Mayıs 2014

    Şikayetin çözümünün şikayet edeni telefonla aramak değilde sorunun kaynak noktasını bulup onu çözümleyerek sorun çözebileceklerini anladıkları zaman gerçekten kurumsal şirket olacaklar sanırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Sayın Utku Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön