12 Eylül 2013

Türk Telekom Nakil Talebimi Keyfi Sebeplerle Erteliyor!

Mardin'in Dargeçit ilçesinde görev yapan K. K. isminde bir öğretmenim. 06 Eylül 2013 tarihinden itibaren 30 defa aramış olduğum Dargeçit Türk Telekom yetkilisine 3 defa mobil ile 4 defa yüz yüze ulaşabildim. Nakil talebimi iletmeme rağmen defalarca talebimi çeşitli bahaneler ve keyfi sebeplerle erteleyip beni oyalamıştır.

Faturalarını ödediğim internet ve telefon hizmetinden 10 gündür yararlanamamaktayım. Bu durumu Mardin il müdürlüğüne iletmeme rağmen sorunum hala çözümlenememiştir. Son gün itibari ile kablo olmadığından talebimi karşılayamadıkları cevabını aldım. Umuyorum Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan Türk Telekom buna bir son verir.

Kadir 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Kadir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön