18 Ekim 2016

Türk Telekom Nakil Sorunu...

1 Eylül 2016'da yapmış olduğum aynı sitenin aynı binasının aynı katındaki farklı bir daireye internetimi nakil başvurusu ile alakalı bugüne dek hiçbir işlem yapılmadı. Aradığımda alt yapının kontrol edildiği vs. gibi komik bahaneler uyduruldu. İlk başvuru süreci hızlı olan bir firmanın müşteriyi avucuna aldıktan sonra ciddiye almaması, aklıyla alay etmesi inanılmaz rahatsız edici. Nakil başvurusunu iptal talebinde bulundum, onun içinde beklemem gerekiyormuş. O işlem sonuçlanmadan internet hizmetini de sonladıramıyormuşum. Ne güzel sistem kurmuşlar, tebrik ediyorum.

Selçuk 189 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 24 Kasım 2016

    Nakil iptal talebimin gerçekleştirilme tarihi 23 Kasım 2016 olarak gerçekleşmiştir. Bir iptal işlemin yapılması 40 güne yakın sürmüştür. Hızları ve performansları oldukça büyüleyici doğrusu.

  • Selçuk 25 Ekim 2016

    Komedi devam ediyor, halen gram ilerleme yok. Ne arayan ne soran var? Nakil talebinin iptali için call center bir şey yapamayız diyor. 2 tane şikayet kaydı var, her gün ilgileniyoruz diye mesaj atıyorlar tek tuşla yapılacak işlem için ama sonuç yok. 8 gündür iptal de yapılamadı. Şaka gibi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön