01 Ekim 2013

Türk Telekom Nakil İşlemlerim İçin 2 Haftadır Uğraşıyorum!

Nakil işlemimi tamamlatmak için iki haftadır uğraşıyorum. Aradığım her kişi bizi değil şurayı aramanız gerekiyor gibi arkadaşlar sizi yanlış yönlendiriyor gibi cümlelerle bir önceki yönlendireni şikayet ediyor yada bu bizim sorunumuz değil diyorlar.

Türk Telekom gerçekten müşteriye doymuş ve ben hayatımda bu kadar mağdur edilmedim. En son aradıklarında bana 250 TL para cezası çıkaracaklarını söyleyerek beni tehdit ederek telefonu yüzüme kapattılar.

Betül 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Sayın Betül Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön